O nas

O Firmie DATECH

DATECH specjalizuje się w usługach informatycznych i okołoinformatycznych, takich jak Outsourcing IT, Bezpieczeństwo danych, Systemy ochrony obiektów, Infrastruktura, Sieć itp.
Jesteśmy także lokalnym operatorem telekomunikacyjnym.
Nasza firma

Prowadzimy wszelkiego rodzaju usługi IT, które wspomogą Cię w osiągnięciu sukcesu

23Lata Doświadczenia w IT

Więcej o Historii Naszego Sukcesu

Usługi IT, które obsługuje DATECH, można podzielić według rodzaju umiejętności wykorzystywanych do świadczenia usługi (projektowanie, budowanie, uruchamianie). Z technicznego punktu widzenia dzielą się one na trzy główne kategorie: usługi procesów biznesowych, usługi aplikacji i usługi infrastruktury.

Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań.

Zarządzanie gwarancjami IT
Nasze oferty usług poprawiają zadowolenie klientów dzięki bezpiecznemu i wysoce funkcjonalnemu kompleksowemu zarządzaniu gwarancją.
Inżynieria produktu i usługi
Opracuj i proponuj ulepszenia produktu poprzez okresowe i dokładne testowanie, naprawę i udoskonalanie każdej wersji.
System Kontroli Jakości
To więcej niż odpowiedzialność, ale gwarancja od nas, aby zdobyć zaufanie klientów dzięki wysoce niezawodnemu systemowi kontroli jakości.
Technologia integracji infrastruktury
W DATECH stosujemy holistyczne i zintegrowane podejście do modernizacji rdzenia, aby doświadczyć ewolucji technologicznej.
Wysoce profesjonalna kadra
Po uzyskaniu oficjalnego i formalnego szkolenia w zakresie technologii IT i dziedzin technicznych, nasi pracownicy wiedzą więcej niż to, co pokazują.
Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Bezpieczeństwo informacji stało się w ostatnim czasie dużym wyzwaniem, ze względu na coraz częstsze ataki, Z nami możesz czuć się bezpiecznie.
Referencje i partnerzy